Okulary na miarę

Żyjemy w czasach ”kastomizacji” do naszych potrzeb i upodobań możemy dopasować niemal wszystko: buty, koszulę, samochód, soczewki optyczne a nawet własne ciało. Nikt jednak do tej pory nie pomyślał o okularach. Wbrew pozorom mało kto posiada oprawki które prawidłowo na nim leżą. Dlatego przedstawiamy Toma Daviesa - prekursora i jedyną firmę na świecie która wykonuje oprawki “na miarę”.

Ten brytyjski projektant okularów oferuje usługę, która umożliwia zamówienie całkowicie zindywidualizowanych opraw. Klient wybiera najładniejszy według niego model z gotowej kolekcji i kolor z dostępnej palety kolorystycznej. Kolejny wybór to materiał z jakiego mają być wykonane nasze wymarzone oprawy oraz wykończenie: połysk, mat lub “porysowana powierzchnia”. Reszta należy już do nas, czyli zespołu OkoArt zdejmujemy pomiary i dbamy o to aby zamówiona oprawa perfekcyjnie leżała na twarzy klienta. Czas oczekiwania wynosi około 4 tygodni, i możemy cieszyć się z nowych całkowicie spersonalizowanych okularów z dyskretnie wygrawerowanym laserowo naszym imieniem i nazwiskiem na wewnętrznej stronie zausznika.

Czy można chcieć więcej?

W tak dopasowanych okularach można nie tylko widzieć lepiej, ale także być dobrze widzianym. Kto nie lubi kompromisów, i szuka perfekcyjnie dobranych opraw, powinien obejrzeć kolekcję w naszym studiu do czego serdecznie zachęcamy i zapraszamy!