Handmade in Berlin

Mykita

Mykita to niemiecka marka, która charakteryzuje się niezależnym podejściem do projektowania i produkcji oprawek okularowych. Została założona w 2003 roku, a ich główna siedziba (MYKITA HAUS) znajduje się w centrum Berlina. Właśnie tam pod okiem wykwalifikowanych pracowników zachodzą wszystkie procesy produkcyjne.

Zachwycająca technologia

Oprawki Mykita cechuję niepowtarzalna estetyka, wysoka jakość materiałów oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W świecie optyki powstało pojęcie “nowoczesnej manufaktury”, które bezpośrednio opisuje “dzieła sztuki” wykonane przez niemieckich inżynierów.

Mykita to jedna z niewielu marek na świecie, która nie korzysta z usług innych firm w procesie produkcyjnym opraw. Ich cechą charakterystyczną jest nowatorski sposób projektowania spiralnych zawiasów i połączenia zausznika z frontem oprawy – odejście od tradycyjnych sposobów połączeń śrubowych. Główna zasada, która przyświeca procesom produkcyjnym tej marki jest to, że każde rozwiązanie techniczne musi być również estetyczne.

Najnowsze modele

Dostępne u nas w studiu optycznym OKOart

CYNTHIA

DECADES

BAMBI

LITE

Steen

LITE

Ellington

DecadES