Jako jedyni w Polsce oferujemy okulary na miarę!

Żyjemy w czasach ”kastomizacji” do naszych potrzeb i upodobań możemy dopasować niemal wszystko: buty, koszulę, samochód, soczewki optyczne a nawet własne ciało. Nikt jednak do tej pory nie pomyślał o okularach. Wbrew pozorom mało kto posiada oprawki które prawidłowo na nim leżą. Dlatego przedstawiamy Toma Daviesa – prekursora i jedyną firmę na świecie która wykonuje oprawki “na miarę”.

Nasze stanowisko Tom Davies

Ten brytyjski projektant okularów oferuje usługę, która umożliwia zamówienie całkowicie zindywidualizowanych opraw. Klient wybiera najładniejszy według niego model z gotowej kolekcji i kolor z dostępnej palety kolorystycznej. Kolejny wybór to materiał z jakiego mają być wykonane nasze wymarzone oprawy oraz wykończenie: połysk, mat lub “porysowana powierzchnia”. Reszta należy już do nas, czyli zespołu OKOART zdejmujemy pomiary i dbamy o to aby zamówiona oprawa perfekcyjnie leżała na twarzy klienta. Czas oczekiwania wynosi około 4 tygodni, i możemy cieszyć się z nowych całkowicie spersonalizowanych okularów z dyskretnie wygrawerowanym laserowo naszym imieniem i nazwiskiem na wewnętrznej stronie zausznika.


Czy można chcieć więcej?

W tak dopasowanych okularach można nie tylko widzieć lepiej, ale także być dobrze widzianym. Kto nie lubi kompromisów, i szuka perfekcyjnie dobranych opraw, powinien obejrzeć kolekcję w naszym studiu do czego serdecznie zachęcamy i zapraszamy.
OKOART

dav1
dav3
dav2