Andy Wolf, marka założona w Austrii w 2006 roku, to prawdziwa oaza dla miłośników indywidualizmu w świecie okularów. Nie jest to tylko kolejna firma produkująca okulary, ale artystyczna wizja łącząca klasykę z nowoczesnością.

Ręczne wykonanie każdej pary okularów gwarantuje precyzję i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ale co wyróżnia Andy Wolf od innych? To przede wszystkim innowacyjność. Marka nie boi się eksperymentować z kształtami, materiałami czy kolorami, stawiając na odważne i niebanalne projekty.

Założyciele marki zawsze byli zdania, że okulary to nie tylko przedmiot codziennego użytku, ale przede wszystkim wyraz osobowości. Każdy model opowiada swoją historię, jest manifestem kreatywności i odwagi w myśleniu o designie.

Andy Wolf to więcej niż okulary. To styl życia, wybór świadomych i pewnych siebie osób, które chcą podkreślić swój charakter i wyróżnić się z tłumu. Jeśli cenisz sobie unikalność, wartość ręcznego rzemiosła i nowoczesny design, Andy Wolf jest marką stworzoną właśnie dla Ciebie.