Żyjemy w czasach ”kastomizacji” do naszych potrzeb i upodobań możemy dopasować niemal wszystko: buty, koszulę, samochód, soczewki optyczne a nawet własne ciało. Nikt jednak do tej pory nie pomyślał o okularach….

Andy Wolf to francusko – austriacka kolaboracja, która zajmuje się produkcją unikalnych, ręcznie robionych oprawek. Marka została założona przez trójkę przyjaciół Andresa (Andy), Wolfganga (Wolf) oraz Katharine…

Maui Jim to jeden z najbardziej popularnych producentów okularów przeciwsłonecznych. Firma została założona w Lahaina na Hawajach w 1980 roku, a ich główna siedziba mieści się w Peorii.  Okulary przeciwsłoneczne Mauii Jim wyróżniają się wiodąca technologią soczewek przeciwsłonecznych…

Dita to jedna z najbardziej luksusowych marek w branży optycznej, która powstała w 1995 roku w Los Angeles. Jej założyciele Jeff Solorio i John Juniper to pasjonaci fotografii oraz kinematografii….

sa2


d2


Maui Jim to jeden z najbardziej popularnych producentów okularów przeciwsłonecznych. Firma została założona w Lahaina na Hawajach w 1980 roku, a ich główna siedziba mieści się w Peorii.  Okulary przeciwsłoneczne Mauii Jim wyróżniają się wiodąca technologią soczewek przeciwsłonecznych….