Berlin to miasto pełne kontrastów, inspiracji i niekończącej się energii. W jego sercu, w kultowym dzielnicy Kreuzberg, narodziła się marka okularów – Kreuzbergkinder. To nie jest zwykła marka okularów. To opowieść o berlińskim duchu, kreatywności i nieskrępowanej wolności.

 

Każda para okularów od Kreuzbergkinder jest jak maleńki fragment Kreuzbergu, przemyślany w każdym detalu, odzwierciedlający berlińską uliczną kulturę i artystyczny zgiełk. To połączenie awangardy z klasycznym stylem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Dzięki swojemu unikalnemu podejściu, Kreuzbergkinder szybko zdobyło uznanie nie tylko wśród mieszkańców Berlina, ale także międzynarodowej społeczności. To okulary dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, nie boją się być odważni i szukają czegoś więcej niż tylko okularów – szukają stylu, który mówi coś o nich samych.

 

Kreuzbergkinder to nie tylko moda, to sposób na życie. To hołd dla berlińskiej kreatywności i dla wszystkich, którzy chcą widzieć świat w jasnych kolorach.”